Доброго дня!Прошу Вашої допомоги.Знаходила в группі дарів та обмінів.Віддала та обміняла чимало дарів.Свої посилку не отримала-мені просто видалили та заблокували.Видалили повністю повідомлення ще й зробили мене шахрайкою.Чесно кажучи я в шоці.Стільком допомагала а тут ось,в мене просто немає слів.Не шкода тих речей та одягу,скільки людей які в майбутньому теж постраждають…
Служба безопасности
Приятное общение | Консультация | Обсуждение мошенников